KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 9309006
nr 930 9006
Kopparstick
1700-tal, motivet: 32x39
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 december 2014
kl 20:05:30
350 kr